Ty největší obludy

 

NiamCK

se postarala o profilové obrázky postav a nakopávání všech, aby vyplnili dotazníky o své postavičce. Na Equilibrii hraje od ledna roku 2008 a notně si bere na paškál tamní postavy ve svých kresbách. V roce 2009 vydala karetní edici s vyobrazením herních postaviček ze světa Equilibrie.

Další její práce je možné najít na http://niamck.deviantart.com

Momentálně je studentkou VŠ se zaměřením na češtinu a filosofii. Ve volném čase se věnuje malování, knihám nebo Albře se Sivou.

 

The_Balrog

Vytvořil tyto stránky, a pár obrázků tady taky. Na Equilibrii hraje už od srpna 2006 a zhruba stejně dlouhou dobu kreslí i obrázky z příběhů, které se v tomto světě udály. Před Equilibrií vytvářel online comics Westgard, který ale díky hře na EQ jaksi zamrzl.

Pokud právě neprohání Alkaran po Tírinském království, stará se o grafiku, PR a CI v jedné obchodní firmě. Jo a o firemní časopis.


Tommy alias Anade

Provedl a provádí korektury textů postav. (Neručí za texty přidané po korektuře.) Na EQ hraje od srpna 2008 postavu stínové tanečnice Anade Be'lein a je na tamním fóru znám poučováním o pravopise a typografii.

V současnosti působí na Univerzitě Pardubice, kde mimo jiné učí teorii operačních systémů a typografii. Kromě toho se věnuje správě linuxových systémů a profesionální sazbě. Pro Neverwinter Nights vytvořil české fonty, podporu vstupu českých znaků v linuxové verzi hry a upravil Camera Mod pro linuxovou verzi.