Salvage Vrakobor

Image Rasa: tiefling

Popis: Vysoký, štíhlý, mladistvého vzhledu, načervenalá kůže, temně rudé vlasy, žluté oči, ostré špičáky, rohy a ocas.

Vystupování: Neustále žvaní, a to bez ohledu na to, zda ho někdo poslouchá nebo ne. Je to lhář, podvodník a komediant. Jedná podle své momentální nálady či rozmaru. Není to ovšem žádný rváč ani vrah a už vůbec ne hrdina. Libuje si v chaosu, mystifikaci, milostných pletkách a s oblibou se snaží své okolí něčím šokovat.
Jeho životní náplní je v podstatě dělat rozruch a bavit se na cizí účet, a tak není divu, že ho již z několikáté sféry vyhostili. Někdo by mohl tvrdit, že není v jádru zlý, ale faktem je, že není ani hodný. Je to prostě tiefling. Je bez vyznání, bohy pohrdá.

Zvláštní znaky: Na pravém předloktí má dobře patrné nožem vyryté „Anadra“. První dvě písmena se zdají být starší než zbytek.

Barvy: červená, černá, někdy i bílá

Historie:

??? – Datum jeho narození je neznámé stejně jako sféra, v níž k tomu došlo. Matka ho zřejmě hned po porodu pohodila v nějaké zapadlé městské uličce, kde ho našla a ujala se ho stará cikánka. Tvrdí o sobě ovšem, že je mu nejméně tři sta let.

1141 p.v.d. – Někdy kolem tohoto roku se poprvé objevuje na Desce, krátce na to se dostává v Tirianu do sporu s trpaslíky a je poslán na Ostrov, kde je na uvítanou postřelen od Anadry.

1144 p.v.d. – Projeví zájem o získání glejtu, dokonce se sejde s několika představiteli Magické univerzity, ale poté se zase už nijak zvlášť nezajímá ani nesnaží.

Povětšinou se potlouká v okolí Tirianu v doprovodu vypelichaného chromého pantera nebo pendluje z pevniny na Ostrov a zpět, objeví se a zase zmizí. Překvapivě se mu daří nejen přežívat, ale i nemít opletačky se zákonem.

Důvod příchodu na EQ
Pod trestem okamžité smrti v případě návratu byl vládnoucími činiteli vykázán již z několikáté sféry, protože jsou s ním jen neustálé potíže.
Důvody, proč ho nepopravili, byly pověrčivost a přátelé na správných místech.
Před průchodem bránou byl arcimágem připraven o všechny dosažené schopnosti.

Trestní rejstřík (mimo EQ)

Ke dni konečného zatčení před vyhoštěním obviněn v pěti sférách dohromady ze tři sta osmdesáti pěti krádeží, dvě stě třiapadesáti smilstvům, sto dvaasedmdesáti případům podvodu, čtyřiadevadesáti případům pohrdání, šestapadesáti případům urážky, třiatřiceti případům znevažování majestátu církve i království, dvaceti pěti případům veřejného pohoršení, jedenácti případům vydírání a jedné vzpoury.
Doporučen přísný dohled.

Vydával se za slunečního boha a dohnal ke zhroucení několik paladinů.

Elfské velekněžce dal do jídla silné afrodiziakum. Dvakrát!

Vnikl do zahrady kultu Čistoty a znesvětil všech místních dvanáct panenských kněžek, v důsledku čehož se kult zcela rozpadl a zanikl.

Radnímu města Kalidor podstrčil podvazkový pás a přivedl ho do velice trapné situace.

Sedmkrát uprchl z vězení.

Přišel se nechat dobrovolně zavřít za krádež zlatého poháru, který vrátil, a posléze z vězení utekl, čímž zcela znemožnil velitele stráží.

Místo královské korouhve připevnil několik svázaných kusů dámského spodního prádla.

Vyděsil dceru kurfiřta tak, že od té doby koktá.

Vydával se za vyslance orků. A jménem náčelníka Velká Huba podepsal mírovou smlouvu, která se ukázala velice rychle jako zcela neplatná.

Citát

„Víte, co mají ženy nejraději na tieflingách? No přece vocas!“